Wil jij meer weten? Neem contact op!

Ben je enthousiast geworden over werken bij Quoratio? Tof! Mocht je al gesolliciteerd hebben, dan gaan we als een speer aan de slag en nemen we zo snel mogelijk contact met je op. Een persoonlijke kennismaking vinden we belangrijk. We gaan open het gesprek met elkaar aan. Wil je meer weten? Neem dan gerust contact op!

Waar vind je ons?

Laat een bericht achter

Anneke de Jong
Liset Jansen
Corporate Recruiter Healthcare
06 - 824 555 42
ljansen@quoratio.nl
Irmy Harcksen
Recruitment Coördinator
06 - 836 06 113
iharcksen@quoratio.nl
Laura Severien

Corporate Recruiter Healthcare
06 - 13 36 57 75
lseverien@quoratio.nl

Jennifer Hompus

Corporate Recruiter Finance & Control
06 - 139 67 556
jhompus@quoratio.nl

Claudia van Maanen

Corporate Recruiter Finance & Control
06 - 518 63 827
cvanmaanen@verhoeve.com

Patricia Sanchez

Recruitment Projectmanager
06 - 117 95 417
psanchez@verhoeve.com

Lisa Otterbeek

Corporate Recruiter Healthcare
06 - 121 37 543
lotterbeek@quoratio.nl

Ruben van Kruistum

Corporate Recruiter HR Process & Payroll
06 - 121 16 769
rvankruistum@quoratio.nl

Kyra Bosman

Corporate Recruiter HR Process & Payroll
06 - 134 37 442
kbosman@quoratio.nl

Wil je niks missen?

Benieuwd naar ons laatste nieuws, komende events of actuele vacatures?

Quoratio heeft een FD Gazellen-award 2019 gewonnen in de categorie grote bedrijven.

Login

Net zo’n koekiemonster als wij? Help ons alvast met het leegeten van de trommel en accepteer onze cookie policy :-) Meer weten?